03-9109202

להחיות את החללים עם לומיון 12

 

צפה מה חדש

לגרום לכל פרט לספור

עם Lumion, אתה יכול בקלות להוסיף פרטים שובי עין ואווירה עוצרת נשימה לעיבודים שלך, שאחרת ייקח שעות ליצור. כי הפרטים הם שגורמים לעיצוב להרגיש חי. הפרטים הם ששוקעים את הלקוחות והקולגות שלך לחוויה שהם יכולים להרגיש ולזכור. גלה כיצד אתה יכול להפתיע ולשמח עם רמת פירוט מעוררת כבוד בהדמיות שלך.

חדש בלומיון?

עם כלים אינטואיטיביים, תכונות וספריית תוכן גדולה, אין גבול לאופן שבו תוכל להראות את העיצובים החיצוניים, הפנימיים, הנוף או האורבניים שלך.

תהנה מחוויית רינדור מהירה יותר, אינטואיטיבית ומהנה יותר עם Lumion 12.5, זמין כעת!

Custom ies spotlights | Lumion interior rendering

כבר משתמש בגרסה קודמת של לומיון?

עם כל עדכון חדש, Lumion נותנת לך יותר כלים להמחיש את העיצובים שלך בדיוק איך שאתה רוצה, מבלי להתפשר על ביצועים או מהירות. נצל את היתרונות של חווית עיבוד מהירה ואינטואיטיבית יותר עם Lumion 12.5.

חקור את התכונות החדשות ב-Lumion 12

תכונות חדשות כגון זרקורים נפחיים, אורות אומני ומדבקות משטחים מוסיפים לאוסף הרחב של תכונות ואפקטים אטמוספריים, בולטים ויזואלית. חווית בניית סצנה משופרת מאוד ושיפורי שימוש וזרימת עבודה עדינים אך עוצמתיים הופכים את Lumion להרבה יותר אינטואיטיבי ומהיר משמעותית.

האיר את החיים בעיצובים שלך

עם Lumion 12 Pro, קל מתמיד להאיר את האווירה בעיצובים שלך ולהראות את האלמנטים המדהימים ביותר שלהם באור הטוב ביותר שלהם.

אפקט נפחי עבור אורות אומני (Pro בלבד)

ישנם אינספור מצבים שבהם תאורה נפחית מועילה. מצב רוח, אווירה, אווירה – אפקט ה-omni lights הנפחי החדש נותן עומק לחללים תוך הוספת זוהר מדהים.

אפקט הצבע והקליק הזה מושלם כאשר משתמשים בו בצורה עדינה. הפוך ערבים ערפיליים. הצג אבק, ערפל או קיטור לצילומי פנים. ההשפעה היא מיידית, והתוצאות מדהימות.

אפקט נפחי עבור זרקורים (פרו בלבד)

אפקט האור הנפחי החדש עבור זרקורים מאפשר לך להטיל אלומת אור גלויה בכל הסצנה שלך, ומוסיף אווירה וממד לאווירה קולנועית יפה.

עם מגוון רחב של יישומים, אתה יכול להשתמש באפקט הנפחי של זרקורים כדי להאיר פנים, חוץ ואפילו בריכות, להעניק לחללים יותר עומק וריאליזם.

אפקטי האור הנפחיים הם התוספת האחרונה למגוון הרחב של אפשרויות תאורה הזמינות בלומיון 12, החל מנורות אומני ועד תאורות אזור וקווים, את כולם תוכלו להתאים אישית על סמך צבע, בהירות, צללים ועוד הרבה יותר.

בשילוב עם שמים אמיתיים, אפקט הערפל וגשם ושלג אטמוספריים, אפקט הזרקורים הנפחי החדש עוזר לך להציג את העיצוב שלך בהקשר סוחף.

טמפרטורת צבע אור (קלווין)

הגדר את מצב הרוח עם כלי חדש לצבע אור הסביבה. באמצעות סקאלת קלווין, המודד צבעים מחמים (3000K) לקרים (7000K), תאיר פנים באווירה נעימה ומזמינה ותיצור תאורה חיצונית עם תחושה חדה ומעצימה.

ללכוד את הפרטים העדינים של החיים

בלומיון 12, הפרטים הקטנים ביותר חשובים. עם מדבקות משטח חדשות, לוחיות רישוי וספריית תוכן מגוונת של חומרים, חפצים, דמויות ופריטי טבע, תוכלו להחיות את העיצוב שלכם עם פרטים מפתיעים.

מדבקות משטח (Pro בלבד)

תן להדמיות שלך מגע של אופי, סגנון ואישיות עם 142 מדבקות משטח חדשות. בלחיצה אחת, תוכל לשנות משטחים עם פגמים, אמנות קיר, לבנים חשופות, אזוב, רישומי גיר, צבע, סימון כבישים ועוד הרבה יותר.

בשילוב עם תכונות אחרות כגון בליה, מפות תזוזה וקצוות, יש לך מגוון רחב של כלים להראות פגמים פני השטח ולהדגיש טקסטורות כמו שלא היה מעולם.

ייבוא מדבקות מותאמות אישית (פרו בלבד)

עם Lumion 12, כעת תוכל לייבא מדבקות מותאמות אישית משלך כדי להעניק למשטחים מראה ותחושה ייחודיים, ולפתוח אפשרויות נוספות לביטוי יצירתי.

קל להציב ולשנות מדבקות מותאמות אישית כך שתוכל לשלב אותן באופן אינטואיטיבי בפרויקט שלך, לתת להן את כל המרקם והפרטים המורכבים של החומר הבסיסי.

לוחיות רישוי

מיפן ועד גרמניה. סין לארצות הברית. לוחיות הרישוי החדשות בלומיון 12 עוזרות לך לעגן את העיצוב שלך למקום ספציפי עם פרט קטן אך סוחף מאוד. בלומיון 12, אתה יכול למצוא מגוון סגנונות של לוחיות רישוי מ-10 מדינות שונות וכן מכל 50 מדינות ארה”ב.

לייבא לוחיות רישוי משלך

ב-Lumion 12, אתה יכול להוסיף מגע נוסף של התאמה אישית עם לוחיות רישוי מותאמות אישית. העלה תמונה אחת או יותר וצור לוחית רישוי משלך. בלחיצה אחת בלבד, אתה יכול לגרום לכל כלי הרכב לשקף את מיקומו של הפרויקט שלך.

110 אנימציות חדשות

לומיון 12 מגיע גם עם צמחים מונפשים חדשים. פריטים סטטיים אלה נעים עם החיים, ויוצרים את ההקשר לאנימציות אנרגטיות ומלאות חיים יותר.

אופי חדש עם פרטים עדינים (פרו בלבד)

עם 41 פריטי טבע חדשים עם פרטים עדינים, כולל מגוון של דקלים חדשים בשלבי צמיחה שונים, פרחים מפורטים להפליא, גבעולים של דשא, עשבים שוטים, זנבונים וצמחים קטנים אחרים, אתה יכול ללכוד את החיוניות של נופי החיים האמיתיים.

חפצים, דמויות וחומרים חדשים

570 פריטי ספרייה חדשים (חלק מגירסת פרו בלבד*)

חשפו את החוויות האמיתיות שיהיו לאנשים בעת אינטראקציה עם העיצוב שלכם. הראה כיצד רהיטי החדר מעניקים מצב רוח מסוים, כיצד עצים וטבע יכולים להפוך את העיצוב שלך לתוסס יותר. עם ספריית התוכן העצומה של לומיון, אתה יכול לגרום לכל חלל להרגיש ייחודי, מלא באישיות ואינטימי צבעוני. תוספות חדשות כוללות:

• 86 פריטי ריהוט מסוגננים לפנים וחוץ, כולל ספות, מושבים, שולחנות ועוד הרבה יותר

• 31 פריטי גן, כולל קטגוריית גינה חדשה

• 15 פריטי הובלה חדשים, הניתנים למיקום עם לוחיות רישוי

• קולטי שמש, דוד שמש ומטען לרכב חשמלי

• טלוויזיות מודרניות יותר, מחשבים ומכשירים אחרים

• אנשים סטטיים חדשים בתנוחות דמויות חיים ואנימציות דמויות חדשות

• חפצים מגוונים כגון אמנות קיר, פריטי מוסך ומיטות מגורים

 *כל האובייקטים החדשים הם באיכות HD, שפותחו במיוחד ומותאמות באופן מלא עבור Lumion. התוספות החדשות מביאות את המספר הכולל של נכסי הספרייה בספריית התוכן Lumion 12 Pro ל-6,903

65 חומרים חדשים

חומרים יכולים לגרום לבניינים להרגיש חיים, לפתוח את החושים ולהעניק אופי ואישיות לחללים. ב-Lumion 12, אתה יכול למצוא 65 חומרים חדשים עם מגוון רחב של אפשרויות:

• קצף אקוסטי • יריעות פלדה גליות

• קרטון • דוגמאות אריחים

• פאנלים סולאריים • בלוקים מאבן חול

• ריצוף מישוש • קירוי קנים

• שעם • קירוי אחר ורעפים

• לבנים • אבן ועץ

 

• בטון • ועוד רבים

רבים מהחומרים בלומיון הם באיכות הגבוהה ביותר, וניתן לשנותם באמצעות מדבקות משטח, בליה, קצוות רכים (Pro בלבד) ועוד. עם התוספות החדשות, המספר הכולל של החומרים ב-Lumion 12 Pro הוא 1,357.

תהנה מזרימת עבודה פשוטה ואינטואיטיבית יותר

במהלך השנים, Lumion הפכה ידועה בזכות קלות השימוש שלה, מה שמאפשר לעיבוד להיות חלק ואינטואיטיבי ככל האפשר עבור אדריכלים. Lumion 12 מתבסס על עיקרון מנחה זה ומתמקד עוד יותר בחוויית המשתמש עם זרימת עבודה פשוטה וזורמת. התוכנית כולה מהירה וחלקה יותר, מה שמאפשר השראה להניע את התהליך היצירתי.

LiveSync עבור Autodesk FormIt Pro

Lumion LiveSync יוצר חיבור בזמן אמת בין הסביבות עתירות הפרטים והמציאותיות של Lumion לבין תוכניות המודלים התלת מימדיות וה-CAD הפופולריות ביותר. כעת, ב-Lumion 12, מגוון התוספות של LiveSync הורחב כך שיכלול את Autodesk FormIt Pro, סביבת סקיצות תלת-ממדית זורמת המספקת חיבור חלק מעיצוב קונספט ל-BIM עבור פחות עבודה מחדש.

OpenStreetMaps משופרים (Pro בלבד)

הצג את העיצוב שלך בהקשר שלו בחיים האמיתיים. עיבוד נוף עירוני שלם. הגבהים של השטח שלו. וכל הפרטים הקטנים שמרכיבים את הנוף סביבו. תכונת OpenStreetMaps לוקחת קפיצת מדרגה נוספת ב-Lumion 12, ומאפשרת לך לשלוט טוב יותר, לסובב ולייבא את הטופוגרפיה שמסביב עבור הפרויקט שלך.

חומרים משופרים

זרימת עבודה

התאמה אישית של חומרים למראה מציאותי יותר ומותאם אישית היא כעת קלה ונוחה יותר.

אוספי אובייקטים ושיפורי ספרייה אחרים

מצא את העץ, השיח, הרהיט, הקישוט או כל חפץ אחר המושלם תוך שניות עם ספריית תוכן יעילה יותר ומאורגנת יותר.

שלטי חוצות של תווים

הקל על זרימות העבודה שלך בעת יצירת אנשים דו-ממדיים, צלליות או כל תוכן דו-ממדי אחר הפונה למצלמה עם האובייקט החדש של לוח המודעות.

פונקציונליות אנימציה משופרת

צור אנימציות מדהימות, מהירות יותר, עם ממשק נקי יותר ושיפורים נוספים לעורך הסרטים, אפקט המהלך המתקדם ואפקט המהלך ההמוני.

הוסף עוד שכבות לסצנה שלך

חסוך עוד יותר זמן בעת ארגון פרויקט ההדמיה שלך עם מספר מרבי של שכבות מוגדל ל-32.

למד עוד עם מדריכים על גודל

סקרנים לראות איך כל זה עובד ביחד? בדוק את סדרת ההדרכות שלנו בת 5 השלבים והתחל לעשות רינדורים יפים עוד היום!

הפוך עיצובי CAD לעיבודים עוצרי נשימה

עם רישיון לומיון, אתה יכול להפוך כל עיצוב CAD לעיבוד יפה בכל שלב של תהליך העיצוב. זמינות מהדורות סטנדרטיות ומקצועיות.

גלה תכונות נוספות

Lumion 12 מתבסס על יותר מעשור של פיתוח כדי להעצים אדריכלים להמחיש עיצובים בבהירות וברגש. ראה מה יש ב-Lumion או חקור את הערות הגרסה האחרונות למטה.

* Models on this page and the showcase gallery by CMonje, TEN OVER STUDIO, VIS3DARQ, Paul Sovereign, and Adam Ingram (Ark Visuals).

שלום אפשר ליצור איתנו קשר כאן