03-9109202

 

אינטואיטיבי. מָהִיר. מְהַנֶה

לומיון זה משהו אחר

תוצאות יפות, מעובדות במהירות

ברגע שתפעיל את Lumion ותייבא את מודל התלת-ממד שלך, תרגיש שנכנסת לעולם מענג וקל לשליטה, כזה שמביא לרמה גבוהה יותר של שביעות רצון והצלחה לתהליך.
בתוך דקות, תראה את העיצוב שלך בדיוק כפי שאתה מדמיין אותו – מלא ביופי, אווירה ורגש.

Lumion היא לא תוכנת ההדמיה הארכיטקטונית האופיינית שלך. זה שונה. עם Lumion, העיבוד מרגיש כעת כמו חלק אינטואיטיבי ומעורר השראה מזרימת עבודה ארכיטקטונית. זה יוצר בהירות סביב העיצוב ומצית רגש בכל שלב בתהליך שלך, מהרעיונות הראשונים שלך ועד לתוצאה הסופית הראויה ללקוח.

הוסף את Lumion לתהליכי העבודה בעיצוב שלך

כל מה שאתה מדמיין עבור העיצוב שלך, אתה יכול לעבד עם Lumion.
הבא לחיים את המראה החיצוני, הפנימי והנופים שלך, ותיהנה מכל שלב במסע לאורך הדרך.

לְעַצֵב. לְדַקלֵם. השראה

יערות. מדבריות. ערבות. הרים. אוקיינוסים. מהעיר לפרברים ועד לשממה הנידחת. כל סביבה, כל עונה. Lumion עושה את זה פשוט מרענן להפיח חיים בעיצוב שלך ולהראות אותו בכל הקשר.

עם כל איטרציה ומצגת לקוח של הרגע האחרון, Lumion משתלבת בתהליך העיצוב שלך ומאפשרת לך ליצור תמונות, סרטונים או פנורמות מדהימות שתופסות את החיים בעיצובים שלך.

תמונות

וידאו

360 פנורמה

לומיון משתלב בזרימת העבודה שלך

לומיון היא תוכנת ויזואליזציה המיועדת לכל אדריכל, מהפרקטיקות של אדם אחד ועד לאולפנים המשפיעים ביותר בעולם.

כל מה שאתה צריך הוא מודל תלת מימד של העיצוב שלך, ולא משנה את חוויית הרינדור הקודמת שלך, אתה יכול ליצור תמונות וסרטונים עוצרי נשימה המבטאים במלואם את החזון שלך לגבי הפרויקט.

עולם של הקשר בקצות אצבעותיך

לא משנה ההגדרה. לא משנה מה הסיפור שאתה רוצה לספר. Lumion מאפשרת לך ליצור עולם של הקשר ולהקיף את העיצוב שלך באווירה ורגש. לכל תפאורה, מצב רוח או עונה, אתה יכול לחשוף את העיצוב האדריכלי שלך בהקשר סוחף. הזמן אחרים להיכנס לעולם שיצרת ולהתפעל מהאפשרויות.

ללכוד את פרטי החיים

הפרטים הם שחשובים. הם עוזרים לעגן את העיצוב שלך לזמן ולמקום והם נותנים לחללים תחושה של קנה מידה ופוטנציאל. עם Lumion, יש לך מגוון רחב של אפשרויות להוסיף רמת פירוט מפתיעה לעיצובים שלך. עם ספריית תוכן מגוונת של חומרים, חפצים, דמויות ופריטי טבע, תוכלו ליצור חוויה כובשת ובלתי נשכחת שתחיה את העיצוב שלכם.

צור חוויה ויזואלית משותפת

המהירויות הבזקיות של לומיון וסביבות התלת-ממד האינטואיטיביות של Lumion מקלים על החזרה ומביאים את הרעיונות שלך לחיים – מבלי לבזבז הודעה של רגע. מהערכת העיצוב הראשונה ועד למצגת הגדולה, לומיון יוצרת את הבסיס הוויזואלי עבורך ועבור הלקוחות שלך, עמיתיך ובעלי עניין אחרים שאפשר לבנות עליו, תוך השראה לכל המעורבים.

אינטגרציה חלקה. ביצועים חלקים

תואם לכל תוכנית תלת מימד ו-CAD מרכזית

Lumion מספקת תאימות מלאה ויציבה לכל תוכניות העיצוב והדוגמנות העיקריות המשמשות אדריכלים. מודלים תלת מימדיים, קבצי CAD, אובייקטי BIM ועוד – Lumion מאפשר לייבא (ולייבא מחדש) כל פרט חיוני בקלות לתוך ההדמיות שלך.

הכל נועד לחסוך לך זמן

דגם כפי שאתה מעבד; להציג כפי שאתה מדגמן. עם Lumion LiveSync, אתה יכול לחסוך עוד יותר זמן על ידי יצירת חיבור חי בזמן אמת עם רוב תוכניות ה-CAD הגדולות. אז כשאתה משנה את הדגם תוך כדי תנועה, אתה יכול לדמיין את התוצאות באופן מיידי.

הפתרון המלא שלך להדמיה אדריכלית

לכל תפאורה או עונה, Lumion מאפשרת לבנות את ההקשר של הפרויקט ולהזמין אחרים לעולם העיצוב שלך. תסתכל על מגוון התכונות וראה מה מניע את Lumion.

איזה לומיון הכי מתאים לך?

Lumion זמין במהדורות סטנדרטיות ומקצועיות. עם המהדורה המקצועית של Lumion, אתה מקבל גישה לכל מגוון התכונות והאפקטים המלהיבים, כגון פריטי טבע עדינים, שידור מונפש, OpenStreetMaps, התאמת תמונות, PureGlass ועוד. ל-Lumion Standard יש מבחר מוגבל של אפקטים ו-⅓ של כל ספריית התוכן.

לומיון פרו

לומיון סטנדרט

הצג את דרישות המערכת

Lumion דורש כרטיס גרפי מהיר, שפע של זיכרון מערכת וחומרה מתקדמת. למד עוד על החומרה הדרושה לך לחוויית עיבוד אופטימלית.

כשאתה מעבד עם Lumion, אתה אף פעם לא מעבד לבד.

בין אם יש לך שאלה לגבי תכונה או שאתה צריך לדבר עם אדם אמיתי כדי לפתור בעיה, צוות שירות הלקוחות של Lumion מוכן לעזור.

עם רישיון Lumion, אתה מקבל יותר מאחת מתוכניות העיבוד המובילות בתחום הארכיטקטורה. אתה מקבל גישה לצוות שירות הלקוחות הגלובלי המהיר והידידותי שלנו לכל השאלות הטכניות והרישיון שלך. התמיכה זמינה בימים שני עד שישי (באנגלית).

Lumion תואם לחלוטין ויש לו תוספי LiveSync עבור

Lumion תואם באופן מלא עם הרבה תוכניות דוגמנות תלת מימד אחרות, כגון

* עיצובי דגמים בדף זה מאת VIS3DARQ, צ’רלס אינפנטה ואמלי קורדובה, פול סובריין ואדם אינגרם (Ark Visuals).

שלום אפשר ליצור איתנו קשר כאן